O nas

Jesteśmy małą warszawską agencją z dużym doświadczeniem i jeszcze większą pasją wkładaną we wszystko,
co robimy. Od 7 lat tworzymy skuteczne serwisy internetowe i aplikacje dedykowane. Uwielbiamy programować, podejmować nowe wyzwania i przyczyniać się do sukcesów naszych Klientów.

Co za nami przemawia?

Elastyczność

Bedąc małą agencją możemy znacznie szybciej dostosowywać się do Twoich specyficznych potrzeb. Możemy dopasować metody naszej pracy, sposób komunikacji, moce przerobowe i harmonogram, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba.

7 lat doświadczenia

W ciągu 7 lat zrealizowaliśmy ponad 120 serwisów internetowych dla ponad 60 klientów. Dzięki temu zdobyliśmy bogatą i unikalną wiedzę oraz doświadczenie, którymi chętnie dzielimy się z naszymi klientami w trakcie realizacji projektów.

Zespół ekspertów

Gwarantujemy, że Twój projekt będzie realizowany przez profesjonalistów z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem w projektach internetowych - prawdziwych pasjonatów projektowania na potrzeby Sieci.

Szybkość w działaniu

Wiemy doskonale, że czas to pieniądz. Twój pieniądz. Dlatego działamy szybko i nie marnujemy czasu, za który nam płacisz. Skupiamy się na tym, żeby Twój projekt szybko został uruchomiony i szybko zaczął Ci przynosić wymierne korzyści.

Skuteczność

W każdym naszym projekcie wszystkie nasze działania podporządkujemy temu, żeby projekt skutecznie realizował postawione przed nim cele i przynosił odpowiednio wysoki zysk klientowi.

Użyteczność

Tworzymy serwisy internetowe, które są intuicyjne i łatwe w korzystaniu - zarówno dla Internautów jak i administratorów serwisu. Przemyślana architektura informacyjna i zgodność ze standardami zapewniają pozytywne odczucia odbiorców serwisu.

CMS Joomla

Joomla to najpopularniejszy na świecie, wielokrotnie nagradzany system zarządzania treścią nadający się doskonale do bardziej standardowych serwisów. Wdrożyliśmy go w ponad 60 projektach i stworzyliśmy do niego ponad 70 autorskich rozszerzeń.

Sprawna komunikacja

Każdy projekt prowadzony jest przez osobę z kilkuletnim doświadczeniem biznesowym i programistycznym oraz ponad 40-ma zrealizowanymi projektami. Dzięki temu szybko uzyskasz cenne porady i informacje o postępach w Twoim projekcie.

Klienci

Realizowaliśmy projekty internetowe dla ponad 60 klientów, w tym największych polskich firm - głównie z branży finansowej, ubezpieczeniowej, nieruchomości komercyjnych oraz usług profesjonalnych.

Chcesz otrzymać bezpłatną wycenę Twojego projektu?Skontaktuj się z nami »

© 2018 Codivate tel. 22 122 02 64 Zapytania ofertowe: [email protected]